Usługi

zadbaj o bezpieczeństwo na swoich obiektach

Monitoring na miarę potrzeb!

Monitoring do domu
Monitoring do firmy
Monitoring do garażu
Monitoring gdzie chcesz!

Kompleksowo zajmiemy się instalacją monitoringu na Twoim obiekcie. Bez znaczenia, czy jest to osiedle mieszkaniowe, prywatna posesja, teren otwarty, biuro, magazyn, sklep, restauracja. Sprostamy każdemu wyzwaniu i założymy monitoring wszędzie tam, gdzie jest potrzebny.

Wierzymy, że lepiej zapobiegać, niż walczyć ze skutkami. Licho nie śpi, a dobry monitoring pozwala na jego identyfikację i czasami odstrasza przed przystępowaniem do złego. Monitoring świetnie spisuje się na parkingach i w miejscach, w których przechowuje się wartościowe przedmioty. Również tam, gdzie przebywa i przewija się wiele osób – kamery monitoringu mogą wnieść wiele dobrego. 

Usługi instalatorskie

Poza instalacjami monitoringu, kamer IP, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie instalacji telewizji przemysłowej CCTV dla firm, instytucji, sklepów, zakładów produkcyjnych, biur, magazynów oraz osób fizycznych. Kompleksowa instalacja CCTV obejmuje szczegółowy projekt, usługi serwisowe oraz konserwacyjne.

Wykonujemy także instalacje:

SSWiN – Systemów sygnalizowania włamania i napadu, systemów kontroli dostępu.

Inteligentna ochrona

Integrujemy aplikacje oraz oprogramowania stworzone dla bezpieczeństwa – od zdalnego dozoru aż po zaawansowane technologie geolokalizacji wewnątrz budynków.

Instalujemy i prowadzimy monitoring systemów przeznaczonych dla dużych, wielooddziałowych firm i banków. Z naszych usług mogą korzystać również agencje ochrony, które chcą mieć scentralizowaną usługę i/lub bezpośrednią kontrolę nad obiektami rozproszonymi na terenie całego kraju.

Dzierżawa: Mobilne wieże monitorujące

Rewolucyjne rozwiązanie - oszczędność, bezpieczeństwo, mobilność.

Wynajmujemy wieże monitorujące na potrzeby firm ochrony, które potrzebują niedrogiego, efektywnego monitoringu mobilnego.

Ruchoma wieża monitorująca to doskonała opcja dla placów budowy - przy relatywnie niskich nakładach finansowych umożliwiają dozorowanie sprzętu, maszyn czy zbiorników paliwowych. Wieże mogą być wyposażone w kamery z termowizją, analityką obrazu i wieloma innymi technologiami. Działają z wykorzystaniem agregatu, a więc nie ma konieczności dodatkowego okablowywania terenu.

Instalacja jest banalnie prosta i właściwie natychmiastowa. Zajmuje maksymalnie 15 minut. Wieżę trzeba jedynie przetransportować i ustawić. Jej wymiary umożliwiają transport za pomocą wózka widłowego lub auta dostawczego. Angażowanie kosztownej ochrony fizycznej nie jest już konieczne.

Obsługa techniczna oraz podłączenie mobilnej wieży monitorującej pod Centrum Monitorowania jest po naszej stronie. Prowadzenie monitoringu - po stronie dzierżawcy.

Napisz do nas i dowiedz się więcej na temat specyfikacji oraz cen wynajmu mobilnej wieży monitorującej!

Audyty bezpieczeństwa

Dokładne i profesjonalne wizje lokalne, które pozwalają na wielowymiarową diagnozę stanu zabezpieczeń. Bezpośrednio wpływamy na wzrost efektywności procedur bezpieczeństwa!

Weryfikujemy poprawność funkcjonowania monitoringu i innych rozwiązań technicznych i organizacyjnych. Naszą misją jest zapewnienie bezpieczeństwa obiektu, jak również Twoich danych, systemów i urządzeń. Wynik audytu otrzymujesz w postaci przejrzystego raportu, zawierającego listę luk oraz uchybień w systemie bezpieczeństwa chronionego obiektu.

Konserwacja i serwis

Przeprowadzimy kompleksową konserwację systemów monitoringu, systemów alarmowych oraz wszelkich innych urządzeń dla bezpieczeństwa.

Usprawniamy system ochrony, wykonujemy analizę płynności i bezpieczeństwa przesyłu danych oraz wdrażamy konieczne zmiany, a w zależności od potrzeb klientów - doradzamy w zakresie unowocześniania infrastruktury wykorzystywanej w ochronie.

Drony

Przeprowadzimy inspekcję elewacji, dachu, orynnowania, infrastruktury użytkowej, placu budowy – z powietrza!

Z nami nie musisz angażować kosztownych dźwigów, podnośników ani ludzi z uprawnieniami do pracy na wysokościach. Inspekcja dronem jest prostsza, szybsza i ZNACZNIE tańsza.

Korzystając z dronów, ograniczasz ryzyko, że ze względu na błędy ludzkie jakaś usterka zostanie pominięta. Wysoka rozdzielczość zdjęć i nagrań pozwala na dowolne zbliżanie obrazu bez utraty jakości.

Postaw na drony. Wizja z kilku kamer, w 360 stopniach, zminimalizowany czas pracy i nakłady finansowe.

Instalacja kamer monitoringu

Kamery monitoringu, kamery do monitoringu, kamery zewnętrzne WiFi, kamery do monitoringu osiedla, kamery WiFi zewnętrzne, montaż kamery zewnętrznej WiFi, zestaw do monitoringu domu, zestaw do monitoringu w firmie, zestaw do monitoringu magazynu, monitoring warszawa, instalacja kamer monitoringu warszawa

Instalacja systemów alarmowych

Systemy alarmowe, montaż systemu alarmowego, jak zainstalować alarm w domu, jak zainstalować alarm w firmie, jak zainstalować alarm w sklepie, systemy sygnalizacji włamania i napadu, kontrola dostępu, instalacja kontroli dostępu, systemy alarmowe przewodowe i bezprzewodowe, system alarmowy do domu, zestaw alarmowy, instalacja alarmowa okablowanie

Montaż monitoringu Warszawa

Montaż kamer Warszawa, montaż monitoringu Warszawa, instalacja monitoringu Warszawa, kamery przemysłowe Warszawa, kamery monitoring Warszawa, monitoring wizyjny warszawa, monitoring wizyjny, zakładanie monitoringu, instalacja kamer monitoringu warszawa, kamery do domu warszawa, kamery na osiedlu warszawa, monitoring miejski.