Usługi

zadbaj o bezpieczeństwo na swoich obiektach

Monitoring na miarę potrzeb!

Monitoring do domu
Monitoring do firmy
Monitoring do garażu
Monitoring gdzie chcesz!

Usługi instalatorskie

Poza instalacjami monitoringu, kamer IP, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie instalacji telewizji przemysłowej CCTV dla firm, instytucji, sklepów, zakładów produkcyjnych, biur, magazynów oraz osób fizycznych. Kompleksowa instalacja CCTV obejmuje szczegółowy projekt, usługi serwisowe oraz konserwacyjne.

Wykonujemy także instalacje:

SSWiN – Systemów sygnalizowania włamania i napadu, systemów kontroli dostępu.

Inteligentna ochrona

Integrujemy aplikacje oraz oprogramowania stworzone dla bezpieczeństwa – od zdalnego dozoru aż po zaawansowane technologie geolokalizacji wewnątrz budynków.

Instalujemy i prowadzimy monitoring systemów przeznaczonych dla dużych, wielooddziałowych firm i banków. Z naszych usług mogą korzystać również agencje ochrony, które chcą mieć scentralizowaną usługę i/lub bezpośrednią kontrolę nad obiektami rozproszonymi na terenie całego kraju.

Audyty bezpieczeństwa

Dokładne i profesjonalne wizje lokalne, które pozwalają na wielowymiarową diagnozę stanu zabezpieczeń. Bezpośrednio wpływamy na wzrost efektywności procedur bezpieczeństwa!

Weryfikujemy poprawność funkcjonowania monitoringu i innych rozwiązań technicznych i organizacyjnych. Naszą misją jest zapewnienie bezpieczeństwa obiektu, jak również Twoich danych, systemów i urządzeń. Wynik audytu otrzymujesz w postaci przejrzystego raportu, zawierającego listę luk oraz uchybień w systemie bezpieczeństwa chronionego obiektu.

Konserwacja i serwis

Przeprowadzimy kompleksową konserwację systemów monitoringu, systemów alarmowych oraz wszelkich innych urządzeń dla bezpieczeństwa.

Usprawniamy system ochrony, wykonujemy analizę płynności i bezpieczeństwa przesyłu danych oraz wdrażamy konieczne zmiany, a w zależności od potrzeb klientów - doradzamy w zakresie unowocześniania infrastruktury wykorzystywanej w ochronie.

Drony

Przeprowadzimy inspekcję elewacji, dachu, orynnowania, infrastruktury użytkowej, placu budowy – z powietrza!

Z nami nie musisz angażować kosztownych dźwigów, podnośników ani ludzi z uprawnieniami do pracy na wysokościach. Inspekcja dronem jest prostsza, szybsza i ZNACZNIE tańsza.

Korzystając z dronów, ograniczasz ryzyko, że ze względu na błędy ludzkie jakaś usterka zostanie pominięta. Wysoka rozdzielczość zdjęć i nagrań pozwala na dowolne zbliżanie obrazu bez utraty jakości.

Postaw na drony. Wizja z kilku kamer, w 360 stopniach, zminimalizowany czas pracy i nakłady finansowe.