Drony w ICAM

zadbaj o bezpieczeństwo obiektu i imprez masowych

Drony do kontroli stanu technicznego budynków

Jesteś administratorem, zarządcą, właścicielem budynku?

Poza instalowaniem monitoringu, świadczymy również usługi dronami. Możesz na nas liczyć, jeśli chcesz przeprowadzić inspekcję stanu technicznego elewacji, dachów, orynnowań, infrastruktury użytkowej. Możesz zobaczyć z góry także postęp prac budowlanych!

Nie musisz angażować kosztownych dźwigów, podnośników ani ludzi z uprawnieniami do pracy na wysokościach. Ograniczasz ryzyko, że ze względu na błędy ludzkie jakaś usterka zostanie pominięta. Przegląd dronem dostarczy materiału wysokiej jakości, który może być analizowany i odtwarzany wielokrotnie.

Usługi dronem to wysoka rozdzielczość zdjęć i nagrań – dowolnie zbliżaj obraz bez utraty ostrości!

Drony na imprezach masowych

Wizja z kilku kamer, w 360 stopniach, kontrolowanie przebiegu imprezy z lotu ptaka? Drony skracają czas reakcji!

Nasze usługi z wykorzystaniem dronów kierowane są również do firm ochrony. Po uzyskaniu niezbędnych pozwoleń i opracowaniu planu działania, wspólnie z obstawą imprezy przeprowadzimy patrole powietrzne dronami. Wesprzemy monitorowanie przebiegu imprezy oraz udostępnimy materiał wideo z przebiegu imprezy na wyłączność!

Stosowanie dronów na imprezach masowych, wraz z ochroną fizyczną, stanowi kompletną strukturę gwarantującą bezpieczeństwo uczestników!

Drony w transporcie produktów komercyjnych i medycznych

Usługi dronem to nie tylko ciekawe zdjęcia z lotu ptaka. Bezpiecznie, szybko i bez utrudnień – tak odbywa się transport z wykorzystaniem specjalistycznych dronów!

W transporcie niektórych produktów komercyjnych i medycznych liczy się czas, sprawność i bezpieczeństwo. Produkty spełniające warunki do transportu dronem mogą zostać dostarczone na miejsce oddalone nawet o kilkadziesiąt kilometrów.

Drony przesyłkowe zabezpieczone przed wpływem czynników atmosferycznych, pilotowane przez specjalistę dotrą na miejsce znacznie szybciej niż w ruchu lądowym.

Zdjęcie autorstwa kjpargeter na Freepik.com